Vibračná a hladiaca technika

ERVA SYSTEM spol. s r. o. predáva a prenajíma široký sortiment hladiacej, vibračnej a zhuťňovacej techniky na spracovanie betónu. V ponuke spoločnosti sú kvalitné spoľahlivé stroje – líniové, ponorné a príložné vibrátory, hladičky betónových plôch, vibračné lišty a stoly a vysokofrekvenčné meniče značky Lievers, ktorá má viac ako päťdesiatročnú tradíciu.

 • Ponorné vibrátory

  Ponorné vibrátory zabezpečujú perfektné zhutnenie všetkých typov betónu a majú maximálny výstupný výkon.

 • Vysokofrekvenčné meniče

  Vysokofrekvenčné meniče sú nevyhnutným doplnkom niektorých ponorných vibrátorov, s ktorými tvoria spoľahlivé zariadenia na zhutňovanie betónu na stavbách.

 • Príložné vibrátory

  Príložné vibrátory sa používajú pri malých i veľkých projektoch, na stavbách alebo v betonárskom priemysle. Zvyčajne sa uchytávajú na debnenie pomocou skrutiek, alebo pomocou rýchloupínacej spojky. Príložné vibrátory sú riadené frekvenčnými meničmi.

 • Vibračné stoly

  Pre malé aj veľké betónové prvky, ako sú bloky, schody alebo podlahy existuje široká ponuka vibračných stolov. Tieto sa dajú použiť aj v tých najťažších podmienkach, hlavne v betonárskom priemysle.

 • Vibračné lišty

  Vibračné lišty sú ľahké a veľmi efektívne nástroje na urovnanie betónu. Zvyčajne majú pracovnú šírku 1,5 alebo 2 metre. Špeciálny stroj zároveň zarovnáva aj zhutňuje betón.

 • Hladiaca technika

  Rotačné hladičky betónu môžu byť ručné, samopojazdné alebo pneumatické. Zabezpečujú dokonalé uhladenie betónových povrchov.

Chcete sa niečo spýtať?